Szanowny Widzu Heliosa,

Przejdź do strony »

Oferta pracy

Szczegóły

Ogólnopolska sieć kin, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do centrali spółki w Łodzi kandydata do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac (centrala sieci Helios)

Nr ref. 12/04/2018

Data dodania: 12 kwietnia 2018
Miejsce pracy: Łódź

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna wiedza z zakresu obowiązującego prawa pracy, płacy; ubezpieczeń społecznych oraz znajomość przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych; znajomość zasad raportowania GUS;
  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik oraz biurowych programów komputerowych (pakiet MS Office);
  • Komunikatywność i dobre zdolności interpersonalne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;
  • Zdolności organizacyjne (doskonała organizacja pracy własnej);
  • Samodzielność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność; systematyczność, terminowość, sumienność, lojalność, dyspozycyjność.

Główne zadania:

  • Kompleksowe prowadzenie procesów kadrowo-płacowych w zakresie stosunku pracy i stosunku cywilnoprawnego;
  • Rozliczanie czasu pracy;
  • Sporządzanie dokumentacji ZUS, PIT, PFRON, GUS, ZFŚS;
  • Przygotowywanie raportów, statystyk kadrowych oraz analiz z zakresu administracji płac;
  • Współpraca z urzędami i organami kontroli;
  • Bieżące monitorowanie zmian przepisów prawnych z obszaru kadr i płac.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszego rozwoju osobistego i zawodowego;
  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz o interesującym profilu i charakterze działalności;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do nadsyłania ofert do dnia 10-05-2018 pocztą elektroniczną na adres:
renata.szafran@helios.pl z tytułem e-maila „Specjalista ds. kadr i płac”

lub pisemnie na adres:
HELIOS SA
Al. Kościuszki 17
90-418 Łódź
z dopiskiem: „Specjalista ds. kadr i płac”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Helios SA z siedzibą w Łodzi, Al. Kościuszki 17, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”