Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Winter is my love 2017

Bielsko-Biała

  • Dokument
  • Sportowy
  • Czas trwania: 240 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: Świat/Polska [2017]
  • Premiera: 22.10.2017 (Polska)

Reżyseria

Różni

Scenariusz

Różni

Opis filmu

Pierwszy Winter Is My Love zorganizowaliśmy 10 lat temu.
Tegoroczna edycja powinna być więc wyjątkowa. I taka będzie.

Zapraszamy do kina Helios w Bielsku-Białej 22.10.2017.

Start godzina 18.00 (przewidziany czas jednodniowej imprezy – 4h)

Zabierz znajomych i weź udział w wydarzeniu promujących snowboarding i wyjątkową snowboardową kinematografię.
Każdej jesieni, od 2008 roku, wyświetlamy premiery najciekawszych filmów nadchodzącego sezonu. Nie ma lepszych filmów niż filmy snowboardowe! Nie ma lepszego miejsca do oglądania filmów niż kino!
Wyświetlamy filmy najpopularniejszych, obiecujących i najbardziej kreatywnych ekip filmowych z całego świata. Zobaczysz w nich najlepszych riderów, stylowe tricki, góry i snowboard w głębokim śniegu oraz miejski snowboarding. Karkołomne kadry, nowoczesny montaż, ciekawe historie, świetna muzyka. Filmy snowboardowe są naprawdę najlepsze.
Kochaj snowboarding!

W trakcie seansu wyświetlane są cztery filmy. W przerwach między filmami organizowane są konkursy, w których można wygrać snowboardowe nagrody od sponsorów imprezy. Więcej o wydarzeniu dowiesz się ze strony organizatorów: www.winterismylove.pl lub www.facebook.com/winter.is.my.love

Linki do wydarzenia:
www.facebook.com/events/217500445450713/

Cena biletu 30,00 zł.
Sprzedaż biletów tylko w kasach kina lub online.
Brak możliwości rezerwacji.