Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Mimo, iż w niektóre niedziele część sklepów w centrach handlowych jest nieczynna, kina funkcjonują tak jak dotychczas. W weekendowym repertuarze naszego kina każdy znajdzie coś dla siebie – zapraszamy na niedzielne seanse!

Już podczas tego weekendu na naszych ekranach zadebiutuje „Mamma Mia! Here We Go Again” – najbardziej roztańczona premiera tego lata oraz „Sicario 2: Soldado” – kontynuacja jednego z najlepszych kryminałów sensacyjnych ostatnich lat! Ponadto zapraszamy na „Drapacz chmur” - spektakularny thriller akcji z Dwaynem Johnsonem w roli głównej oraz komedie w gwiazdorskiej obsadzie: „Jestem taka piękna” i „Berek”. Na miłośników mocnych filmowych wrażeń czeka także mrożący krew w żyłach horror „Pierwsza noc oczyszczenia”!

Oczywiście polecamy również kino familijne i zapraszamy na pozytywne seanse animacji „Iniemamocni 2”, „Co w trawie piszczy” oraz „Uprowadzona księżniczka”. Filmowe emocje w rodzinnym gronie to wspaniały pomysł na niezapomniany weekend!Do zobaczenia, kino to znakomity przepis na udaną niedzielę!