Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Iniemamocni 2 – KONKURS

Iniemamocni 2 – KONKURS

W związku z powrotem super rodzinki mamy dla Was fantastyczny, rodzinny konkurs! Zobacz co zrobić, by wygrać.

Aby wygrać tygodniowy pobyt dla rodziny (2+2) w Dolinie Charlotty, pokaż czym wyróżnia się Twoja rodzinka i jakie są Wasze wyjątkowe umiejętności, talenty lub zdolności!

Zaprezentuj je na zdjęciu!

Gotowe zdjęcie, skan biletu do naszego kina oraz dane teleadresowe wyślij na adres: iniemamocni@helios.pl. Liczy się kreatywność, pomysłowość i poczucie humoru!

Konkurs trwa od 7 lipca do 29 lipca 2018.

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem Konkursu.