Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Kino Kobiet

Zapraszamy na kolejne babskie spotkanie z cyklu Kino Kobiet.

Zdjęcie na licencji >>

Dziewczyny, 22. sierpnia obowiązkowo widzimy się na kolejnym wydaniu Kina Kobiet!

Wszystkie atrakcje wieczoru dopełnimy komedią „Mamma Mia! Here we go again”. Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie.

Kino Kobiet to fantastyczna i luźna atmosfera seansu, która ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Nagroda wieczoru!
Do wygrania 2 podwójne bilety na lot do Sztokholmu!
Nagroda ufundowana przez partnera seansu: Port Lotniczy Szczecin Goleniów.Motyw wieczoru!
Na sierpniowe Kino Kobiet zapraszamy w stylizacjach z lat 80-tych (mile widziane odzienie z weluru, lajkry, kreszu i "trwała" fryzura!

Partnerzy!
Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów, którzy będą na Was czekać od godz. 17.30 w holu kina:

 • Avon - Firma, która rozumie oczekiwania i zaspokaja potrzeby kobiet całego świata. Od ponad 100 lat oferuje im nie tylko wysokiej jakości produkty, ale też możliwość zatrudnienia, zarabiania, zdobywania niezależności finansowej, realizowania swoich marzeń i rozwoju osobistego.
 • Oriflame - Firma działa na rynkach ponad sześćdziesięciu krajów na całym świecie, sprzedając wysokiej jakości kosmetyki oraz suplementy diety. Od ponad czterdziestu pięciu lat wyróżnia się produkcją wysokiej jakości kosmetyków, łącząc to co najlepsze w naturze i nauce.
 • Colway International - Polska firma o międzynarodowym zasięgu z siedzibą w Warszawie, której sercem jest rybi kolagen, a duszą Morze Bałtyckie. Flagowy produkt Colway International to odporny na temperatury Native Collagen, jedna z największych sensacji kosmetycznych ostatnich lat.
 • LightBox – Catering, który oferuje swoje usługi od 2010 r. i tym, co go wyróżnia spośród działających na rynku firm, jest prozdrowotny charakter proponowanej diety, szeroko rozumiana jakość i wystandaryzowanie oferowanych zestawów.
 • Yankee Candle - Nie tylko rozpoznawalny design świec i rosnąca moda w mediach społecznościowych. Największą zaletą produktów jest niezwykła różnorodność zapachowej gamy. Z równym powodzeniem dobierzesz aromatyczną świeczkę do sypialni, jak i zapach odpowiedni dla profesjonalnego biura.
 • Aviva - Grupa działa w Polsce od 1992 roku i jest jedną z największych instytucji finansowych w naszym kraju. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje.
 • Port Lotniczy Szczecin Goleniów - Międzynarodowy port lotniczy położony na północny wschód od centrum Szczecina, który swoim zasięgiem obejmuje około 1,6 mln mieszkańców.

... Lista partnerów stale się powiększa!

Nagrody!
W części konkursowej do wygrania między innymi:

... I wiele, wiele innych!

Dziewczyny, widzimy się 22. sierpnia!

Rezerwacja miejsc pod nr telefonu:

 • 91 810-67-60
 • 798 060 092

lub na stronie internetowej, bądź w kasach kina.

Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

 

Partnerami seansu Kina Kobiet są:

              

Partnerem Lokalnym seansu Kina Kobiet jest:

      

Seans do góry

Mamma Mia! Here We Go Again / napisy

Mamma Mia! Here We Go Again
Zwiastun

REZERWUJ / KUP BILET

Szczecin – Helios Outlet Park

 • Od lat: 13, Czas trwania: 114 min.
 • Produkcja: USA [2018]

Reżyseria

Ol Parker

Scenariusz

Ol Parker

Obsada

Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Meryl Streep

Opis filmu

Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie.

Partnerzy do góry

Regulamin do góry

Odwiedź nasz Fanpage