Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zobacz film inspirowany prawdziwą miłością!

Zobacz film inspirowany prawdziwą miłością!

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości, zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Zapraszamy na pozytywne seanse!

REZERWUJ / KUP BILET

Szczecin – Helios Outlet Park
Serce nie sługa
Serce nie sługa

Od lat: 13, Czas trwania: 89 min.
Produkcja: Polska [2018]

Zwiastun

Treść

Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko.

Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy może trwać wiecznie? Widzowie przekonają się już wkrótce! Na ekranie między innymi: Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała, Magdalena Różczka, Mateusz Damięcki, Borys Szyc, Piotr Głowacki, Ewa Kasprzyk, Ewa Chodakowską, Krzysztof Stelmaszyk oraz Krzysztof Globisz. Gościnnie wystąpił również polski wokalista Mesajah.

Ona - dziewczyna nie do zdobycia, on - romantyk z przeszłością… Dzieli ich wszystko! Takiej komedii o związkach jeszcze nie było, zapraszamy na seanse w naszym kinie.