Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Kup bilet na Super wtorek i wygraj bilet lotniczy!

Kup bilet na Super wtorek i wygraj bilet lotniczy!

Uwaga konkurs! Kup bilet na Super Wtorek i wygraj bilet lotniczy. Mamy dla Was co tydzień bilet ze Szczecina do Sztokholmu.

Kup w kasie Kina bądź online bilet na Super Wtorek (dowolnie wybrany film z bieżącego repertuaru).
Sledź naszą stronę internetową www.helios.pl w środę, gdzie podamy pomiędzy godziną 10.00 a 16.00 informację na temat pory, o której pojawi się pytanie konkursowe, na Fanpage’u Fundatora nagród.

O podanej przez nas godzinie wejdź na na Fanpage Fundatora nagród, gdzie ukaże się pytanie konkursowe.
Wyślij odpowiedź na adres mailowy: konkurs@helios.pl. Pierwszą poprawną odpowiedź nagrodzimy biletem lotniczym.

Szczegóły Konkursu dostępne są w Regulaminie.


Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Partnerem Konkursu jest: