Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„Konkurs dla Szkół”

„Konkurs dla Szkół”

Zapraszamy do udziału w konkursie „Bitwa o Anglię – zostań konstruktorem makiety”. Stwórz makietę i wygraj fascynujące nagrody!

Nagrodą w Konkursie jest zaproszenie na seans filmowy dla całej grupy oraz zwiedzanie Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów pod hasłem „3 kroki pasażera”.

Udział w Konkursie może wziąć każda grupa szkolna, która zakupi bilety grupowe lub KnT na film „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” lub „303. Bitwa o Anglię” w okresie 1.09.2018r. – 07.10.2018r.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu makiety przedstawiającej Bitwę o Anglię. Technika pracy i skala makiety jest dowolna a jej powierzchnia może wynosić maksymalnie 50cm x 100cm.
Przy ocenie prac będzie brana pod uwagę pomysłowość, jakość wykonania, walory estetyczne oraz zgodność pracy z tematyką Konkursu.

Termin składania prac upływa 14.10.2018r.

Szczegóły Konkursu dostępne są w Regulaminie.

Serdecznie zapraszamy!

Partner Konkursu: