Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

"Mamma Mia: Here We Go Again!" w naszym kinie

"Mamma Mia: Here We Go Again!" w naszym kinie

To będzie największa fiesta tego lata! Na ekrany kin powraca ekipa z kultowej komedii „Mamma Mia!”, nie możecie tego przegapić.

REZERWUJ / KUP BILET

Szczecin – Helios Outlet Park
Mamma Mia! Here We Go Again
Mamma Mia! Here We Go Again / napisy

Od lat: 13, Czas trwania: 114 min.
Produkcja: USA [2018]

Zwiastun

Treść

Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, aby raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie.

Ponownie spotkamy się wszyscy razem na jednej z gorących greckich wysp, by oddać się wspólnej zabawie, podziwianiu niezwykłego śródziemnomorskiego piękna i muzyce… Ponadto ponownie spotkamy się z nimi: Meryl Streep, Amandą Seyfried, Christine Barananski, Julie Walters, Pierce’em Brosnanem, Stellanem Skarsgårdem, Colinem Firthem. A to nie koniec atrakcji – na ekranie zobaczymy też Cher i Andy’ego Garcię!

Zapraszamy na seanse w naszym kinie, kup bilet już dziś!