Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Kino Kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie… i tylko Panie na cykl wieczorów filmowych dla Kobiet!

18 lipca 2018 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Pozycja obowiązkowa".

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

WSPIERAMY MŁODE MAMY!
Masz ochotę wybrać się na najbliższe Kino Kobiet, ale nie masz z kim zostawić dzieci? Żaden problem!

Podczas, kiedy Ty będziesz relaksowała się na seansie z przyjaciółkami, dziećmi zajmie się Ola Ziemann prowadząca na co dzień Krainę Jeżyków. We współpracy z Nudoodpornymi Ola przygotowała mnóstwo zabaw – w tym gry ruchowe i zajęcia plastyczne, a wszystko wspierające rozwój Twojej pociechy.

  • Kiedy? Dn. 18.07.2018 r. w godz. 17:30 - do ok 21:30 (Kino Kobiet kończy się ok godz. 21:15)
  • Gdzie? Kobieciarnia. Dom Inspiracji ul. Lecha 4/2, Tczew
  • Zapisy i pozostałe informacje? Kraina Jeżyków (poprzez „Wyślij wiadomość”) lub pod numerem te. 602 667 290 (Ola Ziemann).

Opieka jest osobno płatna.
Ilość miejsc jest ograniczona!

A już od godz. 17:30 w holu kina atrakcje dla wszystkich pań:

  • Managerki Avon będą opowiadać o świecie zapachów, dobierać rodziny zapachowe do nastroju, typu pracy i charakteru uczestniczek eventu. Będzie można również wypróbować na sobie najnowsze pomadki Avon i wziąć udział w konkursie na Facebooku okręgu 129 Avon. Więcej szczegółów przy stanowisku partnera.
  • Fanaberia Biżu zaprezentuje fantastyczną biżuterię autorską wraz z nowościami, na jakie mogą liczyć miłośniczki dobrego stylu.
  • Dekoratornia Sielska zorganizuje kreatywne warsztaty, podczas których panie będą mogły stworzyć swoją własną kompozycję kwiatową!
  • Szkoła Policealna Pascal poczęstuje nas słodkościami oraz zaprosi do konkursu przy stanowisku, podczas którego do wygrania będzie aż 6 upominków. Każda pani otrzyma również rewelacyjną kolorowankę antystresową!

Od godz. 18:30 konkursy na sali, podczas których rozdamy blisko 50 nagród!

Dziewczyny, widzimy się 18 lipca!

Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

 

Partnerami seansu Kina Kobiet są:

                 

Seans do góry

Pozycja obowiązkowa / napisy

Pozycja obowiązkowa
Zwiastun

REZERWUJ / KUP BILET

Tczew – Helios

  • Od lat: 15, Czas trwania: 103 min.
  • Produkcja: USA [2018]

Reżyseria

Bill Holderman

Scenariusz

Bill Holderman, Erin Simms

Obsada

Jane Fonda, Diane Keaton, Don Johnson

Opis filmu

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Partnerzy do góry

Regulamin do góry

Odwiedź nasz Fanpage