Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Kino Kobiet

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz w sali kinowej.

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

17 października 2018 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „7 uczuć” w reż. Marka Koterskiego.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Motyw wieczoru!
Drogie Panie, w październiku to już nie ma co ukrywać: jesień! Dlatego zapraszamy na seans Kina Kobiet z liściem na głowie (mile widziane też jesienne bukiety).

Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów. Od godz. 17.30 w holu kina czekają na Panie:

 • Słodki poczęstunek
 • Fitness Academy (Najświętszej Marii Panny 9) - W Fitness Academy aktywny wypoczynek staje się przyjemnością, a przyjemność stylem życia. Zapraszamy zatem na wyjątkowy trening do naszego klubu, w którym znajdą Panie nie tylko tradycyjne z urządzeń i ćwiczeń, ale także nowości na europejskim rynku Fitness i całkowicie nowe dyscypliny! Przy stanowisku czekać będą na Panie darmowe wejściówki do klub oraz zaproszenia na badanie składu ciała urządzeniem Tanita.
 • Placówka Eurobanku S.A. mieszcząca się przy ul. Najświętszej Marii Panny 5i, 59-220 Legnica zaprezentuje swoją ofertę.
 • Sklep budowlano – dekoracyjny Leroy Merlin (ul. Objazdowa 6, Legnica) Zapraszamy do naszego stanowiska, gdzie dla chętnych Pań będą zakładane karty lojalnościowe.
 • SKY Fitness 24 (Galeria Gwarna /II piętro/ ul. Złotoryjska 30, Legnica) zapraszamy na zajęcia ukierunkowane na wzmacnianie mięśni, poprawę wydolności, spalanie zbędnych kilogramów, a także zajęcia z elementami układów choreograficznych. Zapraszamy do stanowiska na konsultację i porady.
 • Tupperware Elżbieta Kwaśniewska zaprasza do prezentacji magicznych produktów, które łączą w sobie najwyższą jakość, trwałość, nowoczesny design oraz wysoką funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. My kobiety wiemy jak sobie ułatwić codzienne życie, z Tupperware to czysta przyjemność.

Lista nagród jakie będzie można wygrać w naszych konkursach ciągle rośnie:

 • Spa&Wellness Hotelu Milenium (ul. Chojnowska 150, Legnica) sponsoruje: vouchery na dowolny masaż lub zabieg i wstęp na strefę Spa&Wellness Hotelu Milenium oraz vouchery na wstęp na strefę VIP Spa&Wellness Hotelu Milenium do 2 godzin dla maksymalnie 4 osób.
 • Euro Bank S.A. ul. Najświętszej Marii Panny 5i, 59-220 Legnica sponsoruje atrakcyjne nagrody.
 • Produkty sponsorowane przez Supermarket Piotr i Paweł
 • Bony na pizzę ufundowane przez Pizzerię Rustica (ul. Korczaka 16B, Legnica)
 • Książki od Domu Wydawniczego Rebis
 • Hotel Sękowski sponsoruje bony podarunkowe na kolacje dla dwojga, kręgle oraz zabawę w Kajkolandii na terenie Hotelu.
 • Zestawy kosmetyków marki Ziaja
 • Zestawy kosmetyków od firmy Farmona
 • koronkowe etui na telefon komórkowy od firmy bieliźniarskiej KINGA!
 • książki i płyty filmowe od wydawnictwa AGORA
 • Fitness Academy sponsoruje karnety dla ciała i ducha m.in. Karnet miesięczny, treningi personalne wraz z rozpisaniem indywidualnie dobranego planu treningowego
 • Leroy Merlin Legnica sponsoruje 5 kart podarunkowych po 50 zł oraz 5 kwiatów ozdobnych.
 • SKY Fitness 24 sponsoruje karnet miesięczny, karnety tygodniowe oraz vouchery na kręgle do Sky Games.
 • Magiczne produkty marki Tupperware.
 • Klub Arena Fitness & Squash sponsoruje vouchery na squasha.

Lista nagród, atrakcji i sponsorów stale rośnie!

Bilety w sprzedaży na www.helios.pl  
Serdecznie zapraszamy.

Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

 

Partnerami seansu Kina Kobiet są:

             

Seans do góry

7 uczuć

7 uczuć
Zwiastun
 • Od lat: 15, Czas trwania: 118 min.
 • Produkcja: Polska [2018]

Reżyseria

Marek Koterski

Scenariusz

Marek Koterski

Obsada

Michał Koterski , Marcin Dorociński, Katarzyna Figura

Opis filmu

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Galeria do góry

Partnerzy do góry

Regulamin do góry

Odwiedź nasz Fanpage