Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Sierpniowe seanse Kina Kobiet

Sierpniowe seanse Kina Kobiet

Zapraszamy na sierpniowe seanse Kina Kobiet z najradośniejszym wydarzeniem filmowym lata „Mamma Mia! Here We Go Again”.

REZERWUJ / KUP BILET

Wrocław – Helios Magnolia Park
Mamma Mia! Here We Go Again
Mamma Mia! Here We Go Again / napisy

Od lat: 13, Czas trwania: 114 min.
Produkcja: USA [2018]

Zwiastun

Treść

Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową. Baw się razem z nami i wygrywaj nagrody!

Seanse 20, 22 lub 23 sierpnia.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Z myślą o Was, Drogie Panie, dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

MOTYW WIECZORU:
Na sierpniowe seanse Kina Kobiet zapraszamy w stylizacjach z lat 80-tych! Mile widziane welury, lycra, kresz i „trwała” fryzura. Ten jeden raz nie bójmy się kiczu!

Sprawdź szczegóły w swoim kinie: