Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Weekend

  • Komedia sensacyjna
  • Czas trwania: 120 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: Polska [2011]
  • Premiera: 06.01.2011 (Polska)

Reżyseria

Cezary Pazura

Scenariusz

Lesław Kaźmierczak

Obsada

Małgorzata Socha jako Maja, Paweł Małaszyński jako Max, Michał Lewandowski jako Gula, Filip Bobek jako playboy, Anna Karczmarczyk jako Młoda, Piotr Siejka jako Szef, Antoni Królikowski jako Malinowski, Radosław Pazura jako Borys, Tomasz Tyndyk jako Johnny, Tomasz Sapryk jako Sasza, Paweł Wilczak jako Norman, Jan Frycz jako Komisarz, Olaf Lubaszenko jako Czeski

Opis filmu

Młodzi, przystojni gangsterzy Max oraz Gula sprytnie lawirują w świecie dużych pieniędzy, rosyjskiej mafii, skorumpowanych policjantów i groźnych przestępców. W filmie nie mogło zabraknąć również pięknej i niebezpiecznej kobiety. Jest nią tajemnicza Maja, seksowna kilerka.