Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Han Solo i Wielki Konkurs!

Han Solo i Wielki Konkurs!

W związku z premierą filmu „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie” mamy dla Was konkurs, w którym możesz wygrać fantastyczny kostium Szturmowca firmy Shepperton Design Studios oraz 10 zestawów gadżetów dedykowanych temu tytułowi.

Han Solo przemierzał galaktykę Sokołem Millenium. Zaprojektuj* swój międzygalaktyczny statek, zrób mu zdjęcie i wraz ze skanem/zdjęciem biletu wyślij na adres hansolo@helios.pl

*Technika wykonania projektu statku jest dowolna.

Konkurs trwa od 24 maja do 10 czerwca, a 14 czerwca ogłosimy szczęśliwego zwycięzcę!

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Han Solo (Alden Ehrenreich) to autsajder, który podróżuje przez galaktykę swoim statkiem. Podczas śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka poznaje wspaniałego Chewbaccę (Joonas Suotamo), swojego drugiego pilota. Spotyka też uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana (Donald Glover). Wyprawa ta ukształtuje go na jednego z największych bohaterów sagi "Gwiezdnych wojen".