Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Noc Horrorów

  • Horror
  • Czas trwania: 412 min.
  • Od lat: 18
  • Produkcja: USA, Australia, Szwecja, Zjednoczone Emiraty Arabskie [-]
  • Premiera: 15.04.2011 (Polska)

Reżyseria

Sami Raimi, Breck Eisner, Michael Spierig, Peter Spierig, Tomas Alfredson

Scenariusz

Sami Raimi, Scott Kosar, Ray Wright; Michael Spierig, Peter Spierig, John Ajvide Lindqvist

Opis filmu

Zapraszamy na NOC HORRORÓW w kinie Helios Rzeszów.

W repertuarze:
"Opętani" - film grozy twórców „Mechanika”, „Amityville” i „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” przedstawiający wydarzenia w miasteczku, które staje się areną krwawych wypadków spowodowanych przez rozprzestrzeniającego się wśród mieszkańców wirusa.
"Pozwól mi wejść" - horror twórcy znakomitego nowatorskiego filmu „Projekt: Monster”, opowiadający historię chłopca i jego nowo poznanej przyjaciółki, która wprowadza go w tajemniczy i pełen grozy świat wampirów.
Wrota do Piekieł - pełen akcji i efektów specjalnych thriller o młodej kobiecie, która została opętana przez nadprzyrodzone siły. W roli głównej występuje znana z filmu „Beowulf” Alison Lohman.
Świt - czyli Daybreakers przedstawiający świat, w którym tajemnicza choroba zmienia ludzi w wampiry, nowa rasa przejmuje dominację na Ziemi a istoty ludzkie są chwytane i hodowane jak zwierzęta...

Tylko w Kinie Helios będize można zobaczyc te cztery mrożące krew w żyłach tytuły w jedną noc!

Rozpocznij wiosnę z Nocnym D(r)eeeeszczykiem Emocji! ;)

Bilety w super cenie: 4 filmy obejrzysz już za 25,00 zł.