Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„Odlotowy nielot” - zapraszamy na rodzinne seanse!

„Odlotowy nielot” - zapraszamy na rodzinne seanse!

Najnowsza animacja „Odlotowy nielot” to oparty na islandzkich baśniach przepiękny film z familijnym przesłaniem. Zapraszamy na pozytywne seanse w naszym kinie!

REZERWUJ / KUP BILET

Piotrków Trybunalski – Helios
Odlotowy nielot
Odlotowy nielot / dubbing

Od lat: b.o., Czas trwania: 80 min.
Produkcja: Islandia / Belgia [2018]

Zwiastun

Treść

Wraz z nadejściem wiosny z jajka wykluwa się pisklak Ploey. Rezolutny ptaszek szybko dorasta, ale w przeciwieństwie od rówieśników, ciągle nie może nauczyć się latać. A to dopiero początek jego kłopotów! Prawdziwe tarapaty zaczynają się, gdy w trakcie jednej z lekcji fruwania zostaje porwany przez wiejskiego kocura. Kiedy rodzina i jego najlepsza przyjaciółka, pogodzeni ze stratą, migrują do ciepłych krajów, on sam – by przetrwać zimę – musi dotrzeć do Rajskiej Doliny. W wędrówce do legendarnego miejsca, gdzie nieloty zimują, wspiera go Giron – sprytna, choć nieco zarozumiała pardwa górska. W końcu, osiągnąwszy swój cel, stanie przed trudnym wyborem: czy pozostać w bezpiecznej dolinie, czy też znaleźć odwagę do latania i odszukać dawno niewidzianą rodzinę?

Ta pełna humoru opowieść zachwyci Widzów w każdym wieku!