Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Bilet do kina za 10 zł z Masterpass!

Bilet do kina za 10 zł z Masterpass!

Takiej oferty jeszcze nie było! Od 1 lipca we wszystkich kinach sieci Helios w całej Polsce możecie oglądać filmowe hity w supercenie z Masterpass!

Za bilet na dowolnie wybrany seans 2D zapłacisz jedynie 10 zł, warunek jest tylko jeden – musisz posiadać elektroniczny portfel Masterpass.

Aby kupić bilet za 10 zł wystarczy kilka prostych kroków. Na www.helios.pl lub w aplikacji mobilnej Helios wybierz swoje ulubione kino i seans filmowy, na dowolny dzień tygodnia. Przy wyborze metody płatności za bilet, zaznacz „Bilet za 10 zł. Płacę teraz z Masterpass” i postępuj według wskazówek na ekranie.

Promocja obowiązuje do 30 grudnia 2018 lub do wykorzystania puli biletów we wszystkich kinach Helios w Polsce, przez cały tydzień i upoważnia do wejścia na wszystkie seanse filmowe 2D w regularnym repertuarze. W jednej transakcji możesz kupić tylko 1 bilet w cenie 10 zł.

Życzymy miłych seansów i do zobaczenia w Heliosie!